Komfortní bydlení v Podkrkonoší

Plánujete koupi nového apartmánu v Krkonoších? Nabízíme Vám více než jen vlastní nové bydlení spojené s Vaší dovolenou nebo aktivním odpočinkem. Moderní byty na dosah centra města Trutnova, přitom v klidné rezidenční lokalitě obklopené zelení jsou zárukou nejvyššího komfortu a soukromí, které si zasloužíte. Do SkiResortu Černá Hora se dostanete za pouhých 20 minut (14 km od Trutnova), do Pece pod Sněžkou za 30 minut (24 km od Trutnova).

Jedinečná investice

Nespornou výhodou rekreačního bydlení v Rezidenci Nad Školou je veškerá občanská vybavenost místa a nižší pořizovací cena nemovitosti ve srovnání s apartmány prodávanými např. v Peci pod Sněžkou.

 

Průměrné ceny bytů v Rezidenci Nad Školou se pohybují již kolem 1500 EUR/m2. Lepší příležitost jak investovat do moderního bydlení v Podkrkonoší nenajdete.

Vaše nové rekreační bydlení v Podkrkonoší

Samozřejmostí je také sklep, který náleží ke každému bytu a společný prostor pro úschovu kol a kočárků. Vaše auto pohodlně zaparkujete před domem, pár kroků od hlavního vstupu do domu.

Žádaná lokalita

Výborná občanská vybavenost na dosah od Vašeho nového domova zvýší Váš komfort i ušetří čas dojížděním. Vaše děti budou mít blízko základní školu R. Frimla i sportovní vyžití v areálu sportovní haly Na Nivách. Za necelých 15 minut klidné chůze se pohodlně dostanete po pěší třídě ke krytému bazénu, koupališti, zimnímu stadionu i tenisových kurtům. Široké spektrum služeb a obchodů je Vám k dispozici v centru města, které je také v ideální docházkové vzdálenosti.

Bytový dům stojí v zástavbě rodinných domů, jen několik desítek metrů od zelené oázy na Dvoračce. Terén na běžky, horská kola a procházky přírodou začíná kousek od Vašich nových dveří.

Působivý výhled

Ze svého nového bytu uvidíte široké panorama města Trutnova, za nímž se zvedá zalesněný park, večer s osvětleným Gablenzovým památníkem. Všechny byty mají tento výhled umožněn vzhledem k orientaci bytů jižním směrem.