Volný čas

Trutnov - aktivní dovolená v Podkrkonoší

Trutnov je ideální lokalitou pro Vaše rekreační bydlení v Krkonoších. Najdete zde desítky obchodů, restaurací, divadlo, kino a kompletní lékařskou péči. Po návratu z lyžování nebudete muset řešit co s volným časem.

Deset minut od Trutnova se nachází nejbližší sportovní a lyžařský areál Mladé Buky - www.areal-mladebuky.cz . V okruhu 14 až 25 kilometrů od Vašeho nového bydlení se nachází SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který patří mezi největší a také nejvyhledávanější lyžařský areál v České republice - www.skiresort.cz.

  

Trutnov Vám také nabízí běžecké tratě pro klasickou i volnou techniku v areálu Paradráhy nad městským parkem.  Běžecké tratě v okolí nedaleké Dvoračky jsou také často vyhledávaným místem nadšenců běžeckého lyžování.

   

V letním období si v nejbližším okolí můžete vychutnat nádherné přírodní scénerie, a to díky velkému množství dobře značených tras nejen pro pěší turistiku, ale i pro cykloturistiku. V Trutnově byla nedávno otevřena cyklostezka na vrchu Houska, kterou využívají cyklisté, bruslaři a běžkaři.

Ve městě dále najdete mnoho dalších zařízení určených ke sportování i relaxaci - plavecký bazén se saunami, letní koupaliště, zimní stadion, tenisové kurty, bikepark, fitness, lezeckou stěnu a mnoho dalších. http://www.trutnov.cz/turisticke-informace/sport.

Ti z Vás, kteří hrajete rádi golf, jistě zavítáte na golfové hriště - GRUND RESORT, které nabízí 18jamkové hřiště s bezkonkurenčními výhledy na Krkonoše. http://www.grundresort.cz/