Vaše nové bydlení v Trutnově

Chcete žít  v moderním bytě, na dosah centra města a přitom v klidné lokalitě? Chcete soukromí rodinného domu a přitom nechcete v zimě odhazovat sníh a v létě sekat trávník? Chcete bydlení plné slunce a za sousedy školku a rodinné domky? Nebaví Vás platit vysoké účty za energie? Pojďte s námi bydlet v Rezidenci Nad Školou v Trutnově. 

 

Splňte si sen o lepším bydlení

Zabydlete se v jednom z nových bytů o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je také sklep nebo komora, které náleží ke každému bytu a společný prostor pro úschovu kol a kočárků. Vaše auto pohodlně zaparkujete před domem nebo na krytém stání, pár kroků od hlavního vstupu do domu.

Žádaná lokalita

Výborná občanská vybavenost na dosah od Vašeho nového domova zvýší Váš komfort i ušetří čas dojížděním. Vaše děti budou mít blízko základní školu R. Frimla i sportovní vyžití v areálu sportovní haly Na Nivách. Za necelých 15 minut klidné chůze se pohodlně dostanete po pěší třídě ke krytému bazénu, koupališti, zimnímu stadionu i tenisových kurtům. Široké spektrum služeb a obchodů je Vám k dispozici v centru města, které je také v ideální docházkové vzdálenosti.

Bytové domy stojí v zástavbě rodinných domů, jen několik desítek metrů od zelené oázy na Dvoračce. Terén na běžky, horská kola a procházky přírodou začíná kousek od Vašich nových dveří.

Působivý výhled

Ze svého nového bytu uvidíte široké panorama města Trutnova, za nímž se zvedá zalesněný park, večer s osvětleným Gablenzovým památníkem. Všechny byty mají tento výhled umožněn vzhledem k orientaci bytů jižním směrem.