Vaše nové bydlení v Trutnově

Chcete žít  v moderním bytě, na dosah centra města a přitom v klidné lokalitě? Chcete soukromí rodinného domu a přitom nechcete v zimě odhazovat sníh a v létě sekat trávník? Chcete bydlení plné slunce a za sousedy školku a rodinné domky? Nebaví Vás platit vysoké účty za energie? Pojďte s námi bydlet v Rezidenci Nad Školou v Trutnově. 

 

Splňte si sen o lepším bydlení

Zabydlete se v jednom ze 14 nových bytů o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je také sklep, který náleží ke každému bytu a společný prostor pro úschovu kol a kočárků. Vaše auto pohodlně zaparkujete před domem, pár kroků od hlavního vstupu do domu.

Žádaná lokalita

Výborná občanská vybavenost na dosah od Vašeho nového domova zvýší Váš komfort i ušetří čas dojížděním. Vaše děti budou mít blízko základní školu R. Frimla i sportovní vyžití v areálu sportovní haly Na Nivách. Za necelých 15 minut klidné chůze se pohodlně dostanete po pěší třídě ke krytému bazénu, koupališti, zimnímu stadionu i tenisových kurtům. Široké spektrum služeb a obchodů je Vám k dispozici v centru města, které je také v ideální docházkové vzdálenosti.

Bytový dům stojí v zástavbě rodinných domů, jen několik desítek metrů od zelené oázy na Dvoračce. Terén na běžky, horská kola a procházky přírodou začíná kousek od Vašich nových dveří.

Působivý výhled

Ze svého nového bytu uvidíte široké panorama města Trutnova, za nímž se zvedá zalesněný park, večer s osvětleným Gablenzovým památníkem. Všechny byty mají tento výhled umožněn vzhledem k orientaci bytů jižním směrem.

 

Dokončení

Výstavba bytového domu bude dokončena na podzim 2018.