Aktuálně pro vás chystáme výstavbu domů č. 6 a 7 ve kterých naleznete následující byty: 4 x 3kk s předzahrádkou, 8 x 3kk s balkonem, 14 x 2kk s balkonem, 2 x 1kk s balkonem, 2x 1kk

 

Kvalitní rezidenční bydlení v centru Trutnova
To pravé místo pro Vaši rodinu

Svůj nový domov najdete v jedné z nejoblíbenějších rezidenčních čtvrtí, v klidném a bezpečném domě, situovaném na jižním svahu lokality „Červený kopec“ v Trutnově.

Výstavba čtyřpodlažních zděných domů architektonicky navazuje na první, druhou a třetí etapu rezidenčního projektu „Nad Školou“, když zatím poslední dům č. 5 bude dokončen na jaře 2020. Domy zajišťují majitelům především moderní a spolehlivé bydlení v centru města.

Zabydlete se v jednom z 30 nových bytů v domech číslo 6 a 7. Byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je také sklepní kóje, který náleží ke každému bytu a společný prostor pro úschovu kol a kočárků. Vaše auto pohodlně zaparkujete před domem případně na vašem vlastním parkovacím stání, pár kroků od hlavního vstupu do domu.

Výstavba šestého a sedmého bytového domu je nově plánována na období 2020 - 2021 s předpokládaným datem nastěhování nejpozději na jaře 2022.